Head Shot

close [x]

Head Shot Oyun İncelemesi

Merhaba Arkadaşlar,

Türk Yapımı olan Head Shot adlı FPS türündeki erken erişim oyununu inceleyeceğiz.

Oyunumuz FPS karşılıklı takım savaşı modu ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Arkadaşlarınızla beraber lobi kurup savaşabilirsiniz. Oyunda silah ve asker seçiminde kısıtlama olmadığı için istediğiniz silahla başlayabilme imkânı sunuyor.


Oyun grafik bakımından orta düzeydedir. Karakter tarzlarının özenle tasarlandığını düşünerek takdir ediyoruz. Ses ve ambiyans bakımından biraz eksikleri olsa da Hızlı oynanabilirliği ile aksiyonu ikiye katlamayı başarıyor.


Oyun kısık bir optimizasyon sorunu olduğunu söyleyebiliriz. Anlık kasmalar yaşanmakta ama genel olarak kesintisiz bir oyun oynana bilindiğini söyleyebiliriz.


Oyun menü ve panel konusunda başarılı bir ürün sergilemiş. Sorunsuz oda kurabilir ya da katılabilirsiniz. Ayar ve diğer oyun menüleri de mevcuttur. Genel olarak oyunun eğlenebileceğiniz bir düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Head Shot Steam Sayfası

______________________

The Good

  • Karakter tipleri
  • Ses
  • Menü

The Bad

  • Online oyuncu sayısı az
  • Silahlar ayarsız
  • Optimizasyon sorunu
5

Written by: Oğuzhan KARAKUŞ

25'Den fazla proje ve 100'den fazla denememden başarısızlıkla sonuçladım. Zaferin fazla uzakta olamaz umuduyla bu yoldayım. Biliyorum ki ne zaman denemekten vazgeçersem o zaman kaybederim...

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!