Manuganu

close [x]

Manuganu Oyun İncelemesi

Tür: Action- Running Game (3D Platformer)
Geliştirici: Alper Sarıkaya
Yayımcı: Alper Sarıkaya
Platform : IOS – ANDROID
 

MANUGANU

Sizlere bir oyunu deil kahramanımızın yolundaki engellere rağmen her zaman yolunda bulunup pes etmediği zamana götürüyoruz. O nun adı Manuganu; Kendince sebebleri vardı belki. Onun zaferi tüm diyarların zaferi demekti. Ne kadar tek başına olsada tüm umutları tacındaki parıltıda saklıydı. Manuganu pes etmediyse bizde başarabiliriz diyerek kahramanımızın hikayesinden size bahsetmek isterim.

Eski vahalardan günümüzde adının bile anılmadığı uzak diyarlara kadar bir yolculuk tutkusuyla ilerleryen Manuganu eğlencenin doruklara kadar hissedebileceğiniz bir oyun Kahramanımızın hedefe ulaşmasına yardım ederek bölümler geçebilir ve reflekslerinizne başarıya ulaştırabilirsiniz. Gitgide zorlayan parkurlar sizi oyuna tutundurup heyecanlanmanızı sağlıyor.
 

 
Dikkat etmeniz gereken tek şey kahramanımız asla durmaz eğer ona yetişebilirseniz oyun size istediğiniz aksionu yaşatıcaktır. Manuganu asla pes etmedi ya siz? Onun kadar inatçı bir parkur tutkunuysanız sizi rekabete davet ediyoruz. Unutmayın her detay sizler için saatlerce uğraşılarak hazırlandı.
Şimdiden İyi eğlenceler dilerim Türk Oyun Severleri…

Oyun boyutunun kota dostu olduğunu belirtmek isterim. Veri kullanımı sorunu olmayan sistem sıkıntısı yaşamayacağınız bir oyun. Optimizasyonda oyun kadar hızlı.
 
OYUN ÖZELLİKLERİ

– Platform İşlemleri: Çift Zıplama, Duvar Kayması, Gezinme, Duvar Zıplaması, Haddeleme, Parçalanan Nesneler
– 30 farklı düzeyden geçin, her biri kendi seviye tasarımına göre benzersiz bir tasarıma sahiptir.
– Tüm Düzeylerde 3 Yıldız almak için alternatif yollara girin.
– Tam 3D grafikler içeren üç farklı ortam.

 
Android için indir

ios için indir

Manuganu Resim Galerisi

______________________

The Good

  • Sürükleyici
  • Görsel Efektler
  • Oynanış

The Bad

  • Bölüm Sınırı
  • Hikaye Eksikliği
  • Zorluk Seviyesi
7

Written by: Oğuzhan KARAKUŞ

25'Den fazla proje ve 100'den fazla denememden başarısızlıkla sonuçladım. Zaferin fazla uzakta olamaz umuduyla bu yoldayım. Biliyorum ki ne zaman denemekten vazgeçersem o zaman kaybederim...

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!