Roots of Insanity

By on on İncelemeler, 2 Daha Fazla
close [x]

Roots of Insanity Oyun İncelemesi

Crania Games Tarafından Yapılan Roots of Insanity Korku Oyununu İnceledik.

Roots of Insanity, birinci şahıs ve üçüncü şahısta oynanan bir hayatta kalma/korku oyunudur. Oyun Crania Games tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Roots of Insanity, August Valentine Hastanesi’nde olup biten gizemli ve korkutucu olaylardan sağ çıkmaya ve aynı zamanda kendi epilepsi nöbetleriyle baş etmeye çalışan Dr. Riley McClein’ın hikayesini anlatıyor.

Korku oyunu severler için güzel bir seçenek, ama benim gibi korku oyunu sevmiyorsanız yandınız! Oyunun seslendirmeleri gerçekten çok hoşuma gitti. Oyunun atmosfer sesleri zaten insanı tedirgin etmekte çok başarılı. Oyunun başlangıcında hikayeden kısa ve öz bahsediyor. Oyuna başlıyoruz, dolapları masaları açarak ilaç ve video kamera pili arıyoruz. Bulmamız gereken anahtarlar masa üstünde bulunuyor genelde. Oyundaki amacınız gizemli olayları çözüp hastaneden kurtulmak.

Ben oyunu zevk alarak oynadım, illaki eksikleri var ama korku temalı bir oyunda zaten en önemli faktör oyuncunun korkması. Oyunda daha fazla korku karakteri olabilirmiş. Oynanışı zevkli kılacak daha fazla silah seçeneği olsaymış güzel olurmuş.

Oyun içerisinde çok fazlaca dolap ve masa çekmecesi açıyoruz, fakat boş çıkma oranı nerdeyse %90 civarlarında. Hal böyle olunca bir yerden sonra dolap açasınız gelmiyor. Video kameranın pili yetmiyor. Aramamız gereken anahtarlarda ortada bulunuyor genelde, halbuki bunlar masa çekmecesinin içerisinde olsaymış çok güzel olurmuş.

Uzun lafın kısası 14,99 TL ye zevkle korkacağınız 🙂 bir Türk Yapımı oyun karşınızda. Türkiye’de oyun yapımının zorluklarını düşünürsek eğer bence gayet başarılı bir yapım. Oyunu aşağıdaki butonu tıklayarak, steam üzerinden satın alıp oynayın ve sizde deneyimleyin. Türk Yapımı oyunları orjinal oynayarak destek olun. Yorumlarınızı bize iletmeyi unutmayın.

oyunu satın al

______________________

The Good

  • Oyun seslendirmesi
  • Gerçek anlamda korku hissi yaşatması
  • Hikaye ilerleyişi

The Bad

  • Çok sayıda boş dolap ve masa
  • Silah seçeneğinin az olması
  • Oyun süresinin kısalığı
7.5

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!