Kamyon Simulatör 2017

By on on İncelemeler, 3 Daha Fazla
close [x]

Truck Simulator 2017 Oyununu İnceledik – Android & iOS

Zuuks Games tarafından Mobil platformlar için hazırlanan Türk yapımı Kamyon Simülatör 2017 oyununu sizler için inceledik.

Oyun genel anlamda güzel sıkılmadan oynadım, yani mobil platform için bence yeterli. Ücretsiz olduğu için çok fazla reklam içeriği çıkıyor, bu biraz canınızı sıkabilir. Grafikler güzel, trafik lambaları devamlı yeşil yanıyor, sinyal lambası araç döndükten sonra otomatik bırakmıyor. Bunlar ufak tefek hatalar giderilebilir. Oyunda araçların markaları lisanslı değil, birde araçları modifiye edemiyoruz, ah keşke edebilseydik.

Arkadaşlar lütfen videomuzu izleyip yorum yapın. Daha sonraki çekeceğimiz inceleme videolarında bize yol göstermiş olursunuz.

Oyunu Android market ve iOS Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Android için indir

iOS için indir

______________________

The Good

  • Çoklu dil seçeneği olması
  • Kolay anlaşılabilir menü yapısı
  • Kolay oynanabilirlik

The Bad

  • Ücretsiz olduğu için çok reklam çıkıyor
  • Sinyal araç dönünce durmuyor
  • Trafik seyir halindeyken duruyor
6

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!