Car And Wall Hakkında

Car And Wall

Yapımcı Tarafından Yapılan Duyuru;

3 aydır geliştirilen Car And Wall oyunu PC, Apple Store ve Google Play platformlarında yayınlanacaktır. Geliştirme aşamasının tamamlanmasına yaklaşık olarak 3 aylık bir süre daha vardır. Bu sürede oyuna yeni haritalar ve araçların eklenmesinin yanı sıra çeşitli görev sistemleri, farklı engeller ve platformlar eklenecektir.

Hikaye ve Oynanış:

Kötü niyetli bir grup tarafından insanların kara ulaşımını engellemek için yollara duvarlar örülmüştür. Car And Wall oyununda bu önünüze gelen duvar engellerini yıkıp, geçerek belirlenen sürede sona ulaşıp, yolları ulaşıma açmanız gerekmektedir.

Önünüze çıkacak duvar ve diğer engelleri kırarken art arda kırdığınız duvarlardan ve yaptığınız hareketlerden ekstra puanlar alarak, yolu en kısa sürede, en iyi puanla tamamlamaya çalışın. Oyunda duvarları kırmamanız için sizi engellemeye çalışacak tehlikeli etkenler olacak, bunlardan kurtulmalısınız. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir konuda kırmamanız gereken duvarlar. Bu duvarların bir amacı var ve kırılmamalı. Bu oyunda sizi hiçbir şeyin engelleyemeyeceğini ve engelleri aşmak için gereken gücü kendinizde topladığınızı kanıtlayın. Puanları toplayıp yeni haritalar açıp, daha güçlü araçlara sahip olun. Özgürlüğünüzü tekrar kanıtlayın ve stresinizi üzerinizden atın.

Oyunda en iyi puanı alarak dünyadaki oyuncular arasında sıralamaya girmek için en iyisini yapmaya çalışın.
8 farklı haritada 40 farklı bölüm ile oyunculara eğlenceli, heyecanlı ve rahatlatan bir atmosfer sunmak için çalışıyoruz.

Oyunda aynı zamanda İstanbul’da bulunan Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. Köprü) bölümü yer almaktadır. Türkiye’den ve dünyanın değişik ülkelerinin önemli bölgelerinden haritalar üzerinde de çalışmaktayız. Bunlardan birisi de Türkiye’de bulunan Erzincan ilimize ait dünyanın en büyük ikinci karanlık kanyonu olan Kemaliye Karanlık Kanyonu‘dur.

Oyun Özellikleri

• 8 farklı harita
• 40 farklı bölüm
• 8 adet geliştirilebilir araç (araç sayısında artış olabilir)
• Garaj
• Benzersiz ve gerçekçi araç sürüş hissi
• Gerçekçi ve kaliteli grafikler
• Farklı oyun modları (zamana karşı, kariyer, meydan okuma vb.)

Geliştirilmekte Olan Özellikler

Oyuna yeni özellikler, araçlar ve haritalar ekleyerek geliştirmeye devam etmekteyiz. Oyuna eklenecek özellikler arasında, bomba bağlı tuzak duvarlar, duvarların içerisinde araç geliştirmeye yönelik yada avantaj sağlatacak gizli objeler, gizli tuzak çukurları, farklı açık dünya haritaları, görev bölümleri vb.

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!