Don’t Die: Survival Oyunu Hakkında

Merhaba Arkadaşlar,

Karşımızda Unity oyun motoru ile geliştirmeye devam edilen Don’t Die: Survival Oyunu var. İlk etapta oyun steam üzerinden erken erişim olarak açılarak, hem geliştirmeye devam edilecek, hemde oyuncuların gözünden oyundaki hatalar giderilmiş olacak.

Tek amacın hayatta kalmak.

Bunu başarabilmek için açlık, susuzluk ve soğukluk gibi sorunları aşman gerekecek. Ateş yak, bir barınak kur. Hayvanları et için öldür. Kendini diğer oyunculara karşı koru ve onları et için öldür. Gerçek hayatta kalma dünyasını keşfet ve oyunun gelişimine tanık ol.

 

 
Oyunun Steam Sayfası

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!