Ghoul Oyunu Hakkında

Yaşadığın olayların şans eseri gerçekleştiğini söyleyebilir misin, yoksa yaptıklarının bir sonucu mu ?
Bir adam ve çalman gereken kesesi. Her zaman aldığın klasik işler gibi. Bu sefer farklı olan ne peki; Kaldığın otel ? Hedefinde ki adam ? Oteldeki diğer misafirler ? yoksa kesenin içindeki mi ?..

Unreal Engine 4 kullanılarak hazırlanan, kendinden önce gelen korku oyunlarından farklı olarak yüksek grafik ve özgün kurgusal hikayesi ile oyuncuya sürükleyici bir oyun keyfi yaşatacak.

Yayınlanan trailerlar ile oyun içi grafiğin aynı olacağını söylememize gerek yok sanırım. Gameplay videomuz gelene kadar yayınlanacak trailerlar ile size sürükleyici bir deneyim yaşatmak istiyoruz, iyi eğlenceler.

Features
Gerçekçi Birinci Şahıs Bakış Açısı
Gelişmiş Yapay Zeka
Muhteşem Korku Atmosferi
Yüksek Grafik Kalitesi
Kaç ve Saklan
Oyun İçi İşletim Sistemi

Minimum Sistem Gereksinimi
Windows 7/8/10 64-bit
Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2,5 GHz Veya Üstü
6 GB Ram
DirectX 11 Uyumlu Ekran Kartı.
STEAM GREENLIGHT OYLAMASI

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!