Harp Vefa Steam Greenlight Oylamasında

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere her yeni bir Türk Yapımı oyun haberi verirken heyecanlanıyorum.

Karşınızda konusuyla iddalı Harp Vefa.

1915 yılında, Çanakkale savaşı’nın öncesinde, Osmanlı ordusunda görev yapmış iki askerin kahramanlık dolu hikayesini konu alıyor.


Hikaye;

Abdullah ve Mehmet Osmanlı İmparatorluğu ordusunda görev yapmış tecrübeli iki askerdir. Katıldıkları bir savaşta esir düşerler. Tutsak olarak götürüldükleri ülkede hayatlarını artık özgürlüklerinden mahrum kalarak sürdürdürmek zorundadırlar.Bu durumu kabullenip hayatlarına devam ederler.Taki bulundukları ülke, devletleri Osmanlı’ya savaş açana kadar…..


Oyun;

Oyun bir ‘FPS’ oyunu olmasına rağmen sizleri ; bulmacalar, çözülmesi gereken bir çok problem, hayal gücünüzü zorlayacak ve dikkatinizi test edecek sıradışı ortamlar bekliyor.


Minimum Sistem Gereksinimi;

Windows 7 işletim sistemi
Intel Core i5 CPU
6 GB Bellek
NVIDIA Ge force GTX 750 Grafik kartı


STEAM GREENLIGHT OYLAMASI

 

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!