Head Shot Oyunu Hakkında

Merhaba,

Türk Yapımı Head Shot oyunu hakkında,

Çizgi karakter tarzında bir FPS oyunu. Oyun şuanda Steam üzerinden erken erişim olarak satılmaktadır. Oyunun şuandaki fiyatı 1,40 TL.

Oyunun detaylı incelemesine, inceleme bölümünden erişebilirsiniz.


Karikatür tarzı bir FPS multiplayer oyununda rol alın. Çeşitli karakterden oluşan ve değişik silahlar arasında seçim yapın ve arkadaşlarınız ve yabancılarla Head Shot oyununu çevrimiçi oynayın.

Özellikler:
-5 sınıflar (Hücum, Keskin Nişancı, Mühendis, Sağlıkcı, Makinalı);
Saldırı, Ekipman, Makina Tabancaları, Tabancalar, Roketatar, Av tüfeği ve Nişancı gibi çeşitli silah türleri;
-Değişik oyun modları (şu an Death Match ve Team Death Match)

Planlanan özellikler:
-Daha fazla silah;
-Daha fazla oyun modu;
-Daha fazla öğe ve oyuna daha eğlenceli getirecek çeşitli diğer içerikler.
 
 
Head Shot Oyun Steam Sayfası

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!