Jade Karakterinin Makyaj Kıyafet ve Dövme Detayları

Merakla beklenen The Prison Game oyununun yapımcısından yeni haberler var. Bayan karakterimiz olan Jade’nin Makyaj, Kıyafet ve Dövme detaylarını duyurdular. Resimlerden gözüken çok güzel bir oyun bizleri bekliyor. Tabiki herkes sabırsızlanıyor, hadi neden çıkmadı falan filan. Bir oyunu yapması o kadar kolay değil biraz daha sabır, inşallah bittiğinde gurur duyduğumuz bir yapım olacaktır.

 

İşte Yapımcının Mesajı;

Jade üzerindeki çalışmalarımızı nerdeyse tamamladık. Makyaj, kıyafet ve dövme için bir hayli araştırma yaptık. En uygununu seçmeye (tabiki seçtikten sonrada yapmaya! 🙂) çalıştık. Hep bahsettiğimiz gibi, zaman içerisinde karakteriniz üzerinde, makyaj, dövme, yara izleri, çeşitli maske ve kıyafet değişiklikleri gibi özelleştirmeler yapabileceksiniz.

Farkındayız biraz yavaş ilerliyoruz. Aynı anda farklı alanlarda ilerlemeye çalışıyoruz ve elle tutulabilir bir gelişme olduğu an sizlerle paylaşıyoruz.

Şehir konusunda bir hayli gelişme kaydettik. En kısa sürede tamamlanan bölgeler ile ilgili paylaşımlara başlayacağız.

Sabrınız ve desteğiniz için çok teşekkürler!

Resimler;

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!