Korku Hastanesi Hakkında

HORROR HOSPITAL – KORKU HASTANESİ

Korkularınızla yüzleşmeye hazır mısınız. Kendinizi paranormal aktiviteler ve dehşetin iç içe geçtiği karanlık bir hastane düşünün.

Bu oyun zekaya dayalı bir bulmaca oyunudur. Sadece korku oyunu değil. Öngörülen oynanış süresi +5 saattir.

 

Kendini korku ve dehşetin iç içe geçtiği karanlık bir hastane de düşün.

Korku Hastanesi zihinsel bir hastanın zihninde geçen bir oyundur. Oyunun ilk kısmı hastanın zihninde, ikinci bölüm ise hastanın iyileşmesi ve uyanışı hakkında kısa bir bölümdür.

Korku Hastanesi oyunu bir akıl hastasının başından geçen olayları konu alıyor. Oyunda oyuncular eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybeden karakterin bakış açısından oyunu oynuyor. Ailesini trafik kazasında kaybeden karakterin akli dengesi bozuluyor ve yatırıldığı hastanede hem bilincini hem de hafızasını kaybediyor böylelikle de karakterin kendi zihninde olaylar gerçekleşmeye başlıyor.

Oyunun ilk bölümünde oyuncular öncelikle karakterimizin hafızasını ve bilincini tekrar geri kazanması için 8 adet fotoğrafı toplamaya çalışıyor ve fotoğraflar birleştiğinde hastanın aile fotoğrafı ortaya çıkıyor. Aile fotoğrafının ortaya çıkmasıyla birlikte oyunun akışı devam ediyor.

UYARI: EPİLEPSİ HASTASI İNSANLARA ZARARLI OLABİLİR!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista+
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Oyunun Steam Sayfası

Oyunun Play Store Sayfası

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!