Roots of Insanity Şimdi Steam’de

Tadı damağında kalacak bir korku oyununu denemeye hazır mısın?

Oyuncuyu kıskıvrak içine çeken bir hikaye, akıcı bir oynanış ve gizemlerle dolu bir hastane ile Roots of Insanity, seni sürükleyici bir deneyime çağırıyor. Hadi deliliğin köklerini kazı!

Merakla beklediğimiz Roots of Insanity şuanda steam’de yayında. Sizde hemen aşağıdaki butonu tıklayarak sadece 14,99 TL ye oyunu satın alarak korku dolu dakikalar geçirip, Türk yapımı bu muhteşem oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunda Türkçe ve İngilizce seslendirmenin yanı sıra, toplamda 11 dil içinde hem arayüz hemde alt yazı desteği bulunmaktadır.


Oyunun Hikayesi:

Sen August Valentine Hastanesi’nde çalışan Doktor Riley McClein’sın. Bugunün, gece mesaisine kaldığın sıradan bir gün olması gerekiyordu. İlaçlarını düzenli olarak aldığın sürece epilepsi nöbetlerinin sıklığı bile başa çıkılabilir bir seviyeye düşmüştü. Bir kadının çığlığı, hastanenin sessizliğini bölüyor. O sırada ufak bir nöbet geçiriyorsun. İlaçlarını ve çığlığın kaynağını bulmak için ofisinden çıkıyorsun. Ofisinden dışarı adım attığın anda, kendini içinden bir daha çıkamayacağın bir belanın tam ortasında buluyorsun. Dr. Riley McClein olarak hastanedeki diğer insanlara yardım etmen gerekiyor, ama aynı zamanda kendi epilepsi nöbetlerini de idare etmelisin. Hastanede neler döndüğünü ortaya çıkarman lazım. Ama hem kendi rahatsızlığını artık kontrol edemiyorken, hem de akıl almaz şeylerle yüzleşiyorken bunu başarabilecek misin?


Oyun Tanımı:

Roots of Insanity, birinci şahıs ve üçüncü şahısta oynanan bir hayatta kalma/korku oyunudur. Oyun Crania Games tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Roots of Insanity, August Valentine Hastanesi’nde olup biten gizemli ve korkutucu olaylardan sağ çıkmaya ve aynı zamanda kendi epilepsi nöbetleriyle baş etmeye çalışan Dr. Riley McClein’ın hikayesini anlatıyor.


Oyun Özellikleri

-Gerçekçi bir dövüş sistemi: Silahsız olarak, bıçaklarla veya tabancalarla kendini savunmaya çalış.

-Beklenmedik gelişmelerle dolu, eşsiz bir hikaye.

-Rastgele ganimet sistemi.

-Tercihe bağlı olarak keşfedilecek gizli alanlar.


Sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 – 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-5020U 1.80 GHz, AMD Opteron 3260 HE 2.7 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik Kartı: Nvidia Geforce GTX 285, AMD Radeon HD 5850
DirectX: Versiyon 11.0 +
Sabit Disk Alanı: 4.6 GB boş yer
Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-3570K 3.40GHz, AMD Opteron 6238 2.60 GHz
Grafik Kartı: Nvidia Geforce GTX 960, AMD Radeon R9 380
Bellek: 8 GB
DirectX: Versiyon 11.0
Sabit Disk Alanı: 4.6 GB boş yer
Ses Kartı: DirectX uyumlu

oyunu satın al

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!