Silah Özelleştirmeli v1.10 Güncellemesi Yayında

SİLAH ÖZELLEŞTİRMELİ V1.10 GÜNCELLEMESİ YAYINDA!

Meraklan beklenen silah özelleştime sistemi hakkında yapımcı tarafından detaylı bilgiler geldi.

Yapımcı Firmanın Açıklaması;

2017’de fırtına gibi esmeye devam ediyoruz. Merakla beklediğiniz “Özelleştirme Sistemi” ve bir süredir bakımda olan “Kastamonu Kereste Fabrikası” haritasını v1.10 güncellemesiyle birlikte oyuna ekledik. Özelleştirme sistemi hakkında sizlere uzun bir soru cevap metni hazırladık. Bu soru-cevaplarda sistem hakkında tüm soruların yanıtını bulabileceksiniz. Ayrıca özelleştirme sistemi için hazırladığımız rehber videoyu da izlemeyi sakın unutmayın.

Silah Özelleştirme nedir?

Silah özelleştirme oyunda bulunan silah ve bıçaklara farklı görünümler ve özellikler kazandırabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kendi zevkinize göre silahınızı tasarlayabilirsiniz.

Silah Özelleştirmede Hangi Özellikleri Ekleyebilirim?

-Desen; silahızın dış kaplamasıdır.

-Üst Eklenti; silahınıza takılan dürbün ve refleksdir.

-Alt Eklenti; silahınıza takılan lazerdir.

-Ön Eklenti; silahınıza takılan susturucu ürünüdür.

-Aksesuar; silahınızın yan tarafına takılan anahtarlıktır.

 

Silahımı nasıl özelleştirebilirim?

Silahınızı özelleştirmek için özelleştirme kartlarına sahip olmanız gerekmektedir. Bu desteleri mağazamızda “Desteler” bölümünden ya da Özelleştirme ekranının sol köşesinde bulunan destelerden temin edebilirsiniz. Açtığınız destelerden çıkan kartlar ile silahlarınıza farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

 

Destelerden çıkan kartlar her silaha uyar mı?

Her kart bir silah için dizayn edilmiştir, dolayısıyla özelleştirmek istediğiniz silaha uygun olan kartı bulmanız gerekmektedir.

 

Kaç çeşit deste var?

Yaygın

Seyrek

Nadir

Efsane

 

Bu kartlar neye göre düşüyor? Çantamda olmayan eşyaya kart düşürebilir miyim?

Destelerde bulunan kartlar Zula dünyasındaki her silahı kapsamaktadır, sizde bulunmayan bir silaha ait kartı düşürebilir bunu kartlarım bölümünde saklayabilirsiniz.

Sahip olduğum kartın süresi ne kadar olacak?

Sahip olduğunuz kartlar süresizdir.

Aynı karttan bir kaç tane düşere ne olur?

Aynı karttan bir kaç tane düşürmeniz durumunda kartlar çantanızda birikir. Örneğin aynı karttan 5 adet düşürmeniz durumunda kartınızın altında x 5 yazacaktır. Bu kartlardan herhangi birini transfer öncesinde silahınıza takar ve transfer ederseniz kartınızdan bir tanesi eksilir.

Özelleştirdiğim bir silahın süresi biterse ne olur?

Destelerden çıkan kartlar süresizdir, dolayısıyla silahınızın süresini yenilediğinizde özelleştirdiğiniz silahınızı aynı özelliklerle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özelleştirdiğim silahın süresini uzatırken ekstra ZP/ZA öder miyim?

Herhangi bir ek ücret ödemeden silahınızın süresini yenileyebilirsiniz.

Silah özelleştirme için gereken kartlar Zula Parası ile mi yoksa Zula Altını ile mi satılacak?

Hem Zula Parası ile hem de Zula Altını ile desteleri temin edebileceksiniz.

Kartlar transfer edilebilecek mi?

Kartları transfer edemezsiniz fakat, dizayn ettiğiniz bir silahı eklentileriyle birlikte transfer edebilirsiniz.

Özelleştirdiğim silahımının hasarı artacak mı? Ya da daha hızlı olacak mı?

Özelleştirme sistemi tamamen silahınızın görüntüsü ve sesi ile ilgili değişiklikler içermektedir. Silahınızın hasarına veya hızına herhangi bir şekilde etki etmez.

Daha önce özel desenli bir silahım vardı ne olacak ?

Özelleştirme sistemi ile birlikte daha özel desenli silahlar oyundan tamamen kaldırılacak. Bu silahları daha önce almış kullanıcılarımıza özel desenleri kart olarak hediye edilecek. Böylece herhangi bir kayıp yaşamadan silahınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Örneğin; size ait olan +3 Cheytac Yıldırımınız var bu güncelleme sonrasında çantanızda +3 Cheytac olarak kalmaya devam edecek Yıldırım deseni ise kart olarak “kartlarım” bölümünüze eklenecek.

Daha önce refleksli silahım vardı ne olacak?

Özelleştirme sistemi ile birlikte refleksli silahlar oyundan tamamen kaldırılacak. Bu silahları daha önce almış kullanıcılarımıza silahında bulunan refleks hediye edilecek. Böylece herhangi bir kayıp yaşamadan silahınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Örneğin,

+5 FN FAL Refleks silahınız var, özelleştirme sistemi sonrasında silahınız +5 FN FAL olarak göreceksiniz. Daha önce silahınızda kullanmış olduğunuz Refleks ürününü ise biz sizlere kart olarak hediye edeceğiz.

 

İstediğim silahıma direkt olarak kart satın alabilecek miyim?

Silahlara direkt olarak kart satışı yapılmayacak. Kartlar sadece ZA veya ZP ile satılacak olan destelerden rastgele olarak çıkacak.

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!