Sitemiz Yayın Hayatına Merhaba Dedi

Öncelikle Herkese Merhaba

Web sayfamız sizler için yayın hayatına merhaba dedi. Türk yapımı oyunların tanıtımına katkı sağlamak için tasarlanan web sayfamız sizlerinde desteği ile inşallah Ülkemizde kaynak bir site haline gelecektir.

Aslında tam anlamıyla bitirmeden yayına açmıyacaktım ama, heyecandan duramadım ve açmaya karar verdim. Sitenin şu anda eksikleri var en hızlı şekilde gidereceğim. Bir yandanda sizlerin yorumları benim için önemli tabiki! Gördüğünüz bir eksiği veya yetersizliği lütfen tarafımıza iletiniz ki daha iyi bir iş çıksın ortaya.

Hakkımızda bölümünde bahsetmiştim ama yine burdan kısa bir özet geçelim. Web sayfamızın yegane amacı Türk Yapımı oyunların tanıtımı, incelemeleri, röportajları vb. etkinliklerin hepsinin toplandığı tek bir kaynak haline getirmek. İlerleyen dönemlerde oyun yapımı ile ilgili bilgilendirmeler, dersler gibi konularada eğileceğiz. Sizlerin destekleri benim için çok önemli.

Herhangi bir para kazanma amacım yok, maksadım Türk yapımı oyunlara herkesin rahat ve kolay ulaşabilmesini sağlamaktır. İnşallah web sayfamızı beğenirsiniz ve etkileşim gösterirsiniz.

TRG10,

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!