Son Korsan Oyunu Hakkında

Merhaba Arkadaşlar,

Karşınızda Türk Yapımı MMO Korsanlık oyunu Son Korsan. İlk olarak 2009 yılında browser tabanlı bir MMO korsanlık oyunu olarak tasarlanan Son Korsan, Steam Greenlight’da yeşil ışık yaktırmayı başardı. Oyunun Android ve IOS versiyonlarıda bulunmakta. %100 Türk yapımı MMO korsanlık oyunu Son Korsan ile yepyeni 3D savaş ve korsanlık deneyimine hazır olun.

2009 yılında yayınlanarak Türkiye’nin öncü MMO oyunlarından biri olmayı başaran ve hala pek çok oyuncunun tercihi olan Son Korsan, görsel anlamda geliştirilerek üç boyutlu bir oyun keyfi sunuyor.► Son Korsan, Osmanlı denizcilik tarihindeki isimleri oyun içerisinde yer alan gemi ve görevleriyle yaşatıyor ve oyuncularının dikkatini de en çok barındırdığı kültürel ögelerle çekiyor. Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Kız Kulesi ve Topkapı Sarayı gibi kendi kültürümüze ait yerlerin minyatür halleri, aynı zamanda üç boyutlu versiyonda da yenilenmiş durumda. Son Korsan, bunların yanı sıra Osmanlı donanmasındaki kadırga sınıfı gemilerden esinlenerek oluşturduğu Kadırga modu, İstanbul Fethi’nin yeniden gerçekleştirilerek gemilerin karadan yürütüldüğü fetih simülasyon etkinliği, görevlerle harita parçaları toplayarak açılan Kanuni Sultan Süleyman ve Barbaros Hayrettin Paşa haritaları, Osmanlı’dan ilham alınan gemi tasarımları ve hatta Osmanlı döneminin en güçlü topu Şahi ile de yerli bir oyun olduğunun altını kalın bir kalemle çiziyor.

► Bunların yanı sıra olimpiyat, savaş, futbol gibi düzenli olarak etkinlikler de içeren online korsanlık oyununda gemilerinizi geliştirerek filo kurabilir, mevcut filolara katılabilir ve adaları fethederek alyans olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyundaki 5 vs 5 PvP modunda rakiplerinizle kozlarınızı paylaşabilir, ölüm haritasında ise mücadeleci ruhunuzu sergileyebilirsiniz.

► Osmanlı tarihi ve korsanlık temasıyla öne çıkan Son Korsan köklü yenilikleriyle oyuna iki farklı açıdan bakmanızı sağlıyor.

Son Korsan Steam Sayfası

Son Korsan Browser Versiyonu

Son Korsan Android Versiyonu

Son Korsan IOS Versiyonu

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!