The Last One Çıkış Tarihi Ertelendi

Merakla beklenen oyun The Last One için çıkış tarihi ertelemesi geldi. Phoenix Game ‘den yapılan açıklamaya göre çıkış tarihi bir ay süre ile ertelendi.

Phoenix Game and Publisher Studio Açıklaması

Türk oyun sektörünün destekçileri, ilgili takipçilerimiz, dostlarımız, kıymetli oyun severler.

Oyunumuzun geliştirme süreci tıpkı beklediğimiz gibi ilerlemektedir. Ancak her zaman parolamız olan “İyi ve Daha İyi Olan İçin Çalışmak” sözüne bağlılığımızdan ötürü sizlerden bu oyunu çıkartmak için bir ay daha istemek durumundayız.

Bu bir ayın sonunda sizlere optimize edilmiş, detaylandırılmış ve daha iyi mekaniklerle donanmış bir oyun sunacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Kutsal desteğiniz için teşekkür ederiz.

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!