The Prison Game Yeni Karakter

Merakla beklediğimiz yapımlardan olan The Prison Game’den Ocak (son paylaşım 20 ocak 2017) ayından beri haber alınamıyordu.

3 Ay sonra yeni bir haberle ekip tekrardan takipçilerini sevindirdi. Oyuna yeni bir karakter eklemişler, Ülkemizin bağrından kopan  Haydar karakteri. İlk izlenimim tam bir Türk karakter olması, İri yarı ve pala bıyıklı olan kıllı  bir adam. Koluna sarılı olan zincir dikkat çekici.

Gerçekten arkadaşlar baya uğraşmışlar karakterin tasarımına, benim çok hoşuma gitti. Yakında mekanların görüntülerini de paylaşmaya başlayacaklarmış, merakla bekliyoruz.

Yapımcının Açıklaması;

Arkadaşlar Selamlar.

Uzunca bir aradan sonra yeni gelişmelerimiz var!

Bir süredir sizlere paylaşım yapamadık. Bu konuda üzgünüz.

Bu, sizler ile paylaşabileceğimiz görsel bir gelişme sağlayamamış olmamızdan kaynaklandı.

Altyapımızı sürekli geliştiriyoruz. Kullandığımız oyun motorunda (UE) sürekli geliştirme ve iyileştirme yapılıyor. Bu noktada bizimde takip etmemiz gereken düzenlemeler oluyor. Bir süre bunlar ile zaman harcamamız (kaybetmemiz ) gerekti.

Son karakterimiz olan Haydar’ıda nihayet tamamladık. Erken Erişim Versiyonumuz için tüm karakterlerimiz tamamlandı ve altyapımız neredeyse hazır.

Eğer bir aksilik olmaz ise oyun içi görüntüleride ilerleyen aylarda paylaşmaya başlayacağız. Yorumlarınız ve eleştirileriniz doğrultusunda geliştirmelere devam edeceğiz.

Şimdiye kadar vermiş olduğunuz eşsiz desteğiniz için çok teşekkürler!

Elbette, Haydar ile ilgili eleştirilerinizi/görüşlerinizi bekliyoruz

Sağlıcakla Kalın!

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!