Türk Yapımı Bizarre Earthquake Hakkında

Oyun Hakkında

Tuhaf Deprem, bir deprem uzmanı ve onun asistanının karşılaştıkları tuhaf bir deprem sonrası, bu depremin ardındaki gizemi ortaya çıkarmaya çalışmalarının hikayesini konu alıyor. Deprem uzmanı Cansu çok hırslı biridir ve kariyeri için gerçeği ortaya çıkarmak ve bütün dünyaya açıklamak için her şeyi yapabilir. Asistanı Bora ise isteksizce ona bu gizemli macerada eşlik edecektir. Kandıra’nın kırsal bölgelerinde geçen sarsıntılı bir maceraya hazır mısınız ?

ÖZELLİKLER

* Oynanabilir ve değiştirilebilir 2 karakter.
* Her karakterin kendine has bulmacaları ve çözmesi gereken sorunları var. Bunun anlamı, oyuncu hikayede ilerleyebilmek için her zaman 2 seçeneğe sahip olacak (başlangıç hariç)
* Sinematik ara sahneler.
* Açılmayı bekleyen çeşitli ödüller.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
  • İşlemci: Pentium IV 1 Ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X 9.0 compatible graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X 9.0 compatible sound card
______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!