Türk Yapımı Puzzle Oyunu Madwarf Hakkında

MADWARF

Merhaba Arkadaşlar, Karşınızda yeni bir Türk Yapımı Oyun daha. Hem mobil platformlar, hemde bilgisayar için tasarlanan puzzle oyunu olan Madwarf karşınızda. Oyundaki karakterimiz Yüzüklerin Efendisindeki Gimliyi çok andırıyor. Oyundaki amacımız üzerinde bulunduğumuz küpleri sistematik bir şekilde yok ederek hedefe varmak. Oyun gitgide zorlaşarak ve karmaşık hale gelerek oyuncuya güzel ve zor bulmaca haline geliyor.

Yapımcının Açıklaması;

Madwarf 3d geliştirilmiş Türk yapımı bir puzzle oyunudur. PC ortamına çıkartılacak olan oyun, birbirinden farklı eğlenceli ve zor bölümlerden oluşmaktadır.

Zorlu bölümleri geç ve cüceyi tehlikeli madenden kurtar.

Özellikler:
– 35 bölüm ( Yeni bölümler eklenecektir. )
– 11 dil seçeneği ( Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Çince, Japonca, Hintçe )

Süreç içerisinde ve oyun çıktıktan sonra level sayısı güncellemeler ile çoğalacaktır.

Steam Sayfası

Android Sayfası

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!