Unrect Oyunu Hakkında

UNRECT

İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu.

Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine dağılmış olan özleri toplayarak yeni koloni bireyleri oluşturmak ve kolonimize güvenli bir yuva inşa etmek.

Ürettiğimiz her koloni bireyinin sağlığını kontrol altında tutmalı ve onları düşman baskınlarına karşı korumalıyız.

İlerleyen süreçlerde üssümüze yeni ekipmanlar ekleyebilir (taretler, mayınlar, tuzaklar, üretim kapsülleri) ve kolonistlerimizi onların başında çalışmaları için yönlendirebiliriz. Ana karakterimiz tüm bireylere komut vererek düşman baskınlarından daha az zararla çıkmalarını sağlayabilir yada onları yoldaş olarak yanına alıp dünyayı keşfe çıkabilir.

Unrect, 2017 son çeyrekte Windows, Mac ve Linux platformlar için yayınlanacak.

Web Sayfası

Facebook Sayfası

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!