Zula Oyununu Steam Üzerinden Oynayanlar Kazanıyor

Sizlerin isteği ile Steam macerasına rekor sürede yeşil ışığı yakılarak ve oyunu bu platforma taşımaya hak kazanmıştı. Yapım ekibi Steam üzerinden Zula oynayan oyunculara güzel bir hediye vermek istiyor. Etkinliğe katılmanız için yapmanız gerekenler ise şöyle. Steam üzerinde bulunan mağaza bölümünde oyuna güzel bir inceleme yazısı yazmanız ve oyunu tavsiye etmeniz ve yararlı olarak işaretlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yorum yazarken oyun içi karakter adınızı yazmayı ihmal etmeyin.

Etkinliğe katılan her oyuncuya 3 günlük AWP Samba hediye ediliuor. Ayrıca 1 ay sonunda yapılacak çekiliş ile 3 oyuncuya 30 günlük Cheytac Yıldırım hediye edilecek. Etkinlik katılım ödülleri, 3 günde bir gönderilecektir.

Hala Zula’yı Steam üzerinden ücretsiz olarak oynamıyorsanız, buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!