Zula Silah Özelleştirme – Skin sistemi

Zula yeniliklerine bomba gibi devam ediyor. Oyuncuların merakla beklediği Skin sistemi ve silah özelleştirme parçaları hakkında bir video yayınlandı. Görünen o ki yapım ekibi hiç durmaksızın çalışıyor, kolaylıklar diliyoruz.

 

 

Ekip Tarafından gelen açıklama;

SİLAH ÖZELLEŞTİRME ( SKİN SİSTEMİ)

Merakla beklediğiniz özelleştirme sistemi ve yeni silah ekipmanları çok yakında Zula’da. Çalışmalarımızı merak eden oyuncularımız için küçük bir video ile eklenecekleri göstermek istedik.

Video resmi temsilidir.

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

4 Yorumlar Added

Join Discussion
 1. Selçuk 30 Ocak 2017 | Cevapla

  Abi nasıl yapıcaz bu skin özelleştirmeyi silahlarımı çok güzel yapcam buna inanıyorum.

  • Alparslan 31 Ocak 2017 | Cevapla

   Dostum MadByte Games tarafından sistemin geliştirilmesi ve testleri yapılıyor hala. Tam anlamıyla ne zaman kullanılacağı henüz belli değil.

  • Alparslan 27 Temmuz 2017 | Cevapla

   MMOFPS tarzı bir oyun olduğu için malesef öyle.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!