Zula v1.14 Güncellemesi Yayında

v1.14 GÜNCELLEMESİ YAYINDA!

Yapımcının Açıklaması;

Yaz tatilinde sizleri yalnız bırakmayacağımızı söylemiştik, henüz yeni yayınladığımız v1.13’ün üzerinden çok geçmeden v1.14 sürümünü yayına aldık. Peki bu güncellemede oyuna neler eklendi, gelin beraber inceleyelim.

Çanakkale Haritası

Bu harita tamamen Zula oyuncularının isteği üzerine geliştirildi! Oyuncularımın yoğun bir şekilde istediği Çanakkale haritasını bu güncelleme ile oyunumuza ekledik. İlk testlerini de beraber yaptığımız bu anlamlı haritayı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Koruma Modu

Oyuncularımın çok seveceğini düşündüğümüz bu oyun modunda amacınız zırhlı aracı karşı tarafa geçirmek. Trabzon Uzungöl haritasında oynayabildiğiniz bu oyun modunun detayları şöyle,

  • Amacınız zırhlı aracı karşıya geçirmek/ zıhrlı aracın karşıya geçmesini engellemek. Sabotaj haritası mantığında önce bir taraf koruyor, sonra diğer taraf.
  • Zırhlı aracın yakınında kaç müttefik olursa zırhlı araç o kadar hızlı hareket eder.
  • Zırhlı aracı yalnız bırakırsanız belirli bir süre araç geriye doğru hareket eder.
  • Zırhlı aracın yukarıda belirtilen çizgilerden geçmesi size puan kazandırır.
  • Zırhlı aracı verilen sürede karşı tarafa teslim ederseniz o raundu kazanırsınız.

Koruma modunda çok eğleneceğinizi düşünüyoruz, mod ile ilgili fikirlerinizi bize yazmayı unutmayın.

 

Maç Sonu Ekranı Güncellendi

Geçtiğimiz aylarda yaptığımız bir güncellemede maç sonu ayrı ayrı gelen ekranlar yerine tek bir ekranda toplamamızı istemiştiniz. Harekete geçen MadByte ekibi sizler için harika bir maç sonu ekranı tasarladı. Bu ekranda, ek olarak XP ilerleyişiniz de eklendi.

Bonus Sistemi Güncellendi

Yaptığımız anket sonucunda Bonus Sistemini güncelledik ve bonusları XP + ZP olarak güncelledik.

İngilizce Seslendirme / Yeni Sesler Ekledi 

Oyunumuzun İngilizce seslendirmesi bu güncelleme ile oyuna eklendi. Ayrıca Sancak modu ve Koruma modu için yeni sesler oyuna eklendi.

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!