Zula Oyununda Yeni Gemi Haritası Yayında

Zula 2017 ye bomba gibi bir giriş yaptı. Oyunun sürekli geliştirilmesi oyuncular tarafından taktir topluyor. Şimdi de bunlara bir yenisini ekleyen yapım ekibi Gemi haritasını oyun severlerin beğenisine sundu. Bundan sonraki yapacakları yenilikler ise gerçekten merak konusu. Gemi haritasını oynadım gerçekten güzel, bununla alakalı ilerleyen günlerde bir video yayınlayacağım inşallah.

Zula Ekibinin Açıklaması;

Zula takımının mühimmat sevkıyatını Gladyo kanlı bir baskına çevirir. Bakalım Gladyo’nun bu baskınından Demir Erez ve ekibi kurtulabilecek mi?

2017’nin ilk bombasını patlatıyoruz! Söz verdiğimiz gibi 2017’nin ilk haftasında merakla beklediğiniz Gemi haritası oyunumuza ekledik. Yapımı yaklaşık 4 ay süren Gemi haritasını şu an için sadece TDM modunda açtık. Ayrıca yeni haritamızın şerefine hafta boyunca Gemi’de maç bitiren oyuncularımıza +7 materyal fazladan kazanacak. Sürprizler bununla sınırlı değil! Madbyte ekibi 2017’de yeniliğe doymuyor, programımızda önce bakıma aldığımız Kastamonu Kereste Fabrikası sonrasında ise istediğiniz gibi bir Sabotaj haritası sizlerle olacak.

Sizde yeni Gemi haritası hakkında düşüncelerinizi yorumlardan bildirin.

______________________

Written by: Alparslan

Evli ve iki çocuk babası. Karaman da yaşıyor. Özel bir şirkette finans müdürü. Oyun oynamayı çok seviyor. Türk yapımı oyunları tanıtmaya gönül adamış bir şahıs.

No comments yet.

Yorum Yaz

TRG10

Web sayfamız da Türk yapımı oyunların tanıtımı, videoları, resimleri, incelemeleri ve rehberleri üzerine içerikler girilmektedir.

Sonraki aşamada oyun yapımı ile ilgili dersler ve konulara da değinmek istiyorum. İnşallah sizlerinde desteğiyle Ülkemizde herkese yararlı bir kaynak site oluşturmak amacındayım.

Tweets

Soldiers of the Universe Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta... https://t.co/O66JtYz0SA
TARTARUS TARTARUS birincil şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen... https://t.co/M4fDXNw5Xc
UNRECT İki boyutlu bir evrende geçen açık dünya koloni kurma oyunu. Oyunda amaç; dünyanın çeşitli bölgelerine... https://t.co/GRsFAp5zfz

Sosyal Medya

/ Free WordPress Plugins and WordPress Themes by Silicon Themes. Join us right now!